SPETSGLAS, Sverige 1700-tal.

SPETSGLAS, Sverige 1700-tal.
259899. SPETSGLAS, Sverige 1700-tal.

Ben med dekor av luftblåsa samt fot med omvikt kant. Höjd 15,5 cm.

Smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre repor.

Antal besök: 1 326