Lockskål, Herend. Lockskål, Meissen. Figurin, Wallendorf. Figurin, Keramos. Höjd ca 7-15 cm.
Obetydligt slitage. Smärre nagg på skål, Meissen. Obetydligt nagg på skål, Herend.