KERAMIKFÖREMÅL, 4 delar, bl.a. Meissen och Herend, 1900-tal.

25989. KERAMIKFÖREMÅL, 4 delar, bl.a. Meissen och Herend, 1900-tal.

Lockskål, Herend.
Lockskål, Meissen.
Figurin, Wallendorf.
Figurin, Keramos.
Höjd ca 7-15 cm.

Obetydligt slitage. Smärre nagg på skål, Meissen. Obetydligt nagg på skål, Herend.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lockskål, Herend.
Lockskål, Meissen.
Figurin, Wallendorf.
Figurin, Keramos.
Höjd ca 7-15 cm.

Antal besök: 1 103