Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Skulptur
CARL FRISENDAHL. Skulptur Satyrer och nymf, mörkpatinerad brons. Signerad och numrerad 5/12.
259856. CARL FRISENDAHL. Skulptur Satyrer och nymf, mörkpatinerad brons. Signerad och numrerad 5/12.
Utvalt av våra föremålsexperter
Höjd 7,5 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 7,5 cm.
Göteborgs Auktionsverk
1 459