Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
KATARINA HÅRD. "I parken", färgetsning, signerad och daterad 2008 samt numrerad 29.
259822. KATARINA HÅRD. "I parken", färgetsning, signerad och daterad 2008 samt numrerad 29.
20x12 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
20x12 cm.
Garpenhus Auktioner
841