TOROLF ENGSTRÖM. Väggrelief kyssande par under blommande kastanj, patinerad gips. Signerad och daterad 46.

259820. TOROLF ENGSTRÖM. Väggrelief kyssande par under blommande kastanj, patinerad gips. Signerad och daterad 46.

50 x 40 cm.

Smärre nagg. Med dedikation på ena kantens långsida.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 40 cm.

Antal besök: 1 468