Göteborgs Auktionsverk
Konst
Skulptur
CARL FRISENDAHL. Skulptur liggande lejon, terracotta. Signerad.
259809. CARL FRISENDAHL. Skulptur liggande lejon, terracotta. Signerad.
Utvalt av våra föremålsexperter
Längd 22 cm.
Nagg.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 22 cm.
Nagg.
Göteborgs Auktionsverk
1 771