Göteborgs Auktionsverk
Konst
Skulptur
TOROLF ENGSTRÖM. Skulptur sittande kvinna, patinerad gips. Signerad och daterad 38.
259795. TOROLF ENGSTRÖM. Skulptur sittande kvinna, patinerad gips. Signerad och daterad 38.
Höjd 25,5 cm.
Smärre nagg.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 25,5 cm.
Smärre nagg.
Göteborgs Auktionsverk
2 169