PARTI MÄSSING samt BRONS, 3 delar, orientaliskt, 1800 samt 1900-tal.

259726. PARTI MÄSSING samt BRONS, 3 delar, orientaliskt, 1800 samt 1900-tal.

Ljusstake, höjd 38 cm.
Mässingsföremål, höjd 24 cm.
Skål, diameter 28 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ljusstake, höjd 38 cm.
Mässingsföremål, höjd 24 cm.
Skål, diameter 28 cm.

Åldersslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 733