KRAMDJUR, hund, Steiff, samt handdocka, leopard, omärkt, 1900-talets mitt.

259715. KRAMDJUR, hund, Steiff, samt handdocka, leopard, omärkt, 1900-talets mitt.

Hunden märkt Steiff i örat.
Handdockan möjligen Steiff.
Hund längd 16, handdocka höjd 22 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hunden märkt Steiff i örat.
Handdockan möjligen Steiff.

Slitage.

Antal besök: 1 690