BIOGRAFBÄNK med uppfällbara sitsar, 1900-talets första hälft.

259637. BIOGRAFBÄNK med uppfällbara sitsar, 1900-talets första hälft.

Längd 203 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 203 cm.

Slitage och skador.

Antal besök: 1 309