STEFAN SJÖBERG. Etsning, "Bergtagen", E.A. signerad samt daterad 1981.

259589. STEFAN SJÖBERG. Etsning, "Bergtagen", E.A. signerad samt daterad 1981.

49x57 cm.

Stefan Sjöberg (Född 1954)

Gör en kostnadsfri värdering!

49x57 cm.

Stefan Sjöberg (Född 1954)

Antal besök: 910