HYLLA, Stringmodell, 1900-tal.

259584. HYLLA, Stringmodell, 1900-tal.

Två hyllplan med perstorpsplatta. Konsoler i metall med svart plastklädsel. Bredd: 91,5, Höjd: 51,5 cm.

Ålders och bruksslitage med mindre fläckar. En konsol något böjd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 663