SKÅP, teak, 1960-tal.

SKÅP, teak, 1960-tal.
259577. SKÅP, teak, 1960-tal.

Jalusidörr. 10 hyllplan, 2 lådor.
Längd 125 cm
Bredd 39 cm
Höjd 112 cm
Nycklar medföljer.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
259577. SKÅP, teak, 1960-tal.

Längd 125 cm
Bredd 39 cm
Höjd 112 cm
Nycklar medföljer.

Åldersslitage.

Antal besök: 804