JAN DAHLGREN. "Camel", färgetsning, signerad och numrerad 4/136.

259512. JAN DAHLGREN. "Camel", färgetsning, signerad och numrerad 4/136.

ca 78 x 49 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 78 x 49 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 293