KARMSTOLAR, 1-par. Rokoko, troligen Frankrike, 1800-tal.

259511. KARMSTOLAR, 1-par. Rokoko, troligen Frankrike, 1800-tal.

Valnöt. Höjd 86 cm. Bredd 61 cm.

Slitage. Renoverade och kompletterade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 820