SKRIVSKÅP, gustavianskt, 1800-talets första hälft.

259486. SKRIVSKÅP, gustavianskt, 1800-talets första hälft.

Vitmålat. Tvådelad. Total höjd 195 cm. Längd 105 cm. Djup 45 cm.

Slitage samt renoverat och kompletterat.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 233