BECK & LJUNG. "Svea 5". Screenprint, signerad och daterad 1975. Numrerad 40/50.

259485. BECK & LJUNG. "Svea 5". Screenprint, signerad och daterad 1975. Numrerad 40/50.

98 x 98 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

98 x 98 cm.

Antal besök: 3 578