DIVAN, Couch 775, Josef Frank, Firma Svenskt Tenn, 1900-tal.

259436. DIVAN, Couch 775, Josef Frank, Firma Svenskt Tenn, 1900-tal.

Klädd i tyget "Anakreon".
Madrassöverdrag i samma tyg medföljer.
Total längd 210 cm.

Bruksslitage. Klädsel på dyna med kraftigt slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klädd i tyget "Anakreon".
Total längd 210 cm.

Antal besök: 6 609