CARL FRISENDAHL. Skuptur flöjtspelande satyr och nymf, mörkpatinerad brons. Signerad och numrerad 1/10.

259415. CARL FRISENDAHL. Skuptur flöjtspelande satyr och nymf, mörkpatinerad brons. Signerad och numrerad 1/10.

Gjutarstämpel Cire Perdue A Valsuani. Höjd 19 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 415