Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Ansikten, akvarell, otydligt signerad och daterad Jorge Vasso? -90.
259410. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Ansikten, akvarell, otydligt signerad och daterad Jorge Vasso? -90.
29x21 cm.
Gulnad, smärre rispor.
Gör en kostnadsfri värdering!
29x21 cm.
Gulnad, smärre rispor.
Garpenhus Auktioner
583