PARTI BIJOUTERIER mm.

PARTI BIJOUTERIER mm.
25932. PARTI BIJOUTERIER mm.

Teaterkikare, tidigt 1900-tal.
Docksymaskin.
Solglasögon, 1950/60-tal.
mm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
25932. PARTI BIJOUTERIER mm.

Docksymaskin.
Solglasögon, 1950/60-tal.
mm.

Slitage, skador.

Antal besök: 1 230