TAGE GAVIK. "Gårdsinteriör Haga", olja på duk, signerad.

259271. TAGE GAVIK. "Gårdsinteriör Haga", olja på duk, signerad.

50 x 40 cm.

Något fläckig.

Tage Gavik (1914–1981)

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 40 cm.

Något fläckig.

Tage Gavik (1914–1981)

Antal besök: 1 234