SLAGBORD, 1900-tal.

SLAGBORD, 1900-tal.
259064. SLAGBORD, 1900-tal.

Etikettmärkt Iggesunds Bruk. Längd 130, bredd 70, höjd 74 cm.

Slitage, fanerskador, en grind behöver limmas.

Gör en kostnadsfri värdering!
259064. SLAGBORD, 1900-tal.

Antal besök: 898