GROGGLAS, 6 st, PLUNTA samt KARAFF, glas, målad dekor, Åfors.

258948. GROGGLAS, 6 st, PLUNTA samt KARAFF, glas, målad dekor, Åfors.

Grogglas, höjd 15 cm.

Enstaka, nagg plunta med skador. Propp saknas på karaff.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grogglas, höjd 15 cm.

Antal besök: 1 095