ARMBANDSUR, Certina DS-2.

258946. ARMBANDSUR, Certina DS-2.

Serienummer 5982578.

Bruksslitage. Repor på glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Serienummer 5982578.

Bruksslitage. Repor på glas.

Antal besök: 1 012