URNA MED HÄNKLAR, porslin, Noritaké, Japan, 1900-tal.

258936. URNA MED HÄNKLAR, porslin, Noritaké, Japan, 1900-tal.

Höjd ca. 22 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 22 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 356