FIGUR, lergods, Kina sannolikt Tang.

258841. FIGUR, lergods, Kina sannolikt Tang.

Zodiakfigur i form av häst. Spår av bemålning. Höjd 20 cm.

Slitage samt mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage samt mindre skador.

Antal besök: 1 263