258812. BESTICK, ca 20 delar, silver, modell "Gammal fransk", olika mästare, bla Kjellberg, Flocker, AG Dufva, 1800- och 1900-tal.
Bestående av 5 matskedar, 2 matgafflar, 1 bordsgaffel, 10 teskedar, 1 kaffesked, 1 syltsked. Total vikt ca 640 g.
Slitage, monogram, gravyr.