SALONGSBORD, Karl Johan/Empir, 1820-tal.

258735. SALONGSBORD, Karl Johan/Empir, 1820-tal.

Mittpelare med lyra, Längd: 88, Bredd: 64, Höjd: 77 cm.

Åldersslitage samt torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 156