ALLAN HANSON. "The Poet", olja på duk, signerad.

258703. ALLAN HANSON. "The Poet", olja på duk, signerad.

50 x 61 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 61 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 990