SKULPTURER i glas, 2 st, svampar, Monica Backström, Boda.

258690. SKULPTURER i glas, 2 st, svampar, Monica Backström, Boda.

Svamp i gul glasmassa med brun och orange dekor. Höjd 8,5 cm. Etikettmärkt Hand made Boda Sweden.
Svamp med dekor i vitt och rosa. Höjd 13 cm. Omärkt.

Bruksskick.
Osignerade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.
Osignerade.

Antal besök: 1 052