LIS ZWICK. Olja på duk.

258689. LIS ZWICK. Olja på duk.

Kan det där oavbrutna Coca-cola pimplandet vara så särskilt hälsosamt? Pentti Saarikoski. Daterad Drakabygget 1982. 93x93 cm.

Lis Zwick (Född 1942)

Gör en kostnadsfri värdering!

Lis Zwick (Född 1942)

Antal besök: 1 197