BOKHYLLOR, 2 st.ek, 19/2000-tal.

258649. BOKHYLLOR, 2 st.ek, 19/2000-tal.

Höjd 222 cm, bredd 45 cm, djup 40 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 750