SLAGBORD, furu, 1900-tal.

SLAGBORD, furu, 1900-tal.
258639. SLAGBORD, furu, 1900-tal.

Ovalt slagbord i furu
Längd 140, bredd 105, höjd 72 cm.

Repor samt slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ovalt slagbord i furu

Repor samt slagmärken.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 110