KLAFFBORD/SLAGBORD, 1800-tal.

KLAFFBORD/SLAGBORD, 1800-tal.
258583. KLAFFBORD/SLAGBORD, 1800-tal.

2 lådor. Rödmålat. Ca. längd 147, bredd 103, höjd 75 cm.

Slitage, repor, slagmärken, sprickor. Grind på en sida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 388