MATSALSMÖBEL, 13 delar, barockstil, 18/1900-tal.

258528. MATSALSMÖBEL, 13 delar, barockstil, 18/1900-tal.

Bord längd 144 samt 2 skivor 65 cm vardera, bredd 110, höjd 78 cm.
12 st stolar höjd 104 cm.

Slitage, märken, smärre avslag. Några nitar till klädsel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 st stolar höjd 104 cm.

Antal besök: 1 013