CARL ANDREAS DAHLSTRÖM. 1806-1869, olja på duk, Rehns övergång och Bendorffs intagande av General Bernadotte 4 juli 1796, otydligt signerad.

258426. CARL ANDREAS DAHLSTRÖM. 1806-1869, olja på duk, Rehns övergång och Bendorffs intagande av General Bernadotte 4 juli 1796, otydligt signerad.

58 x 84 cm.

Slitage, krackelering, färgsläpp.

Gör en kostnadsfri värdering!

58 x 84 cm.

Antal besök: 2 095