HUV och KAFFEKVARN, Ryssland.

HUV och KAFFEKVARN, Ryssland.
258386. HUV och KAFFEKVARN, Ryssland.

Kaffekvar daterad 1903. Höjd 32 cm
Huv, enligt uppgift rysk, för servering över tallrik, diameter ca 31,5 cm.

Slitage och skador, bucklor, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 834