GÖSTA PETTERSSON. Färglitografier 2 st, Tranor, signerade och numrerade.

258321. GÖSTA PETTERSSON. Färglitografier 2 st, Tranor, signerade och numrerade.

Trana, signerad, numrerad 55/200, 40x55 cm.
Trana, signerad, numrerad 218/360, 45x31 cm.

Slitage. Ej examinerad ur ram, passepartout fuktskadad.
En lito utan glas.

Gösta Pettersson (1923–2015)

Gör en kostnadsfri värdering!

En lito utan glas.

Gösta Pettersson (1923–2015)

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 4 644