PARTI GLAS OCH KERAMIK, 12 delar, bl.a. Rosenthal, Orrefors, Rörstrand.

25831. PARTI GLAS OCH KERAMIK, 12 delar, bl.a. Rosenthal, Orrefors, Rörstrand.

Skål, stengods, Rörstrand, signerad R CH Stålhane -69 SWEDEN, höjd ca 26 cm.
Skål, rött glas, "Fuga", Orrefors.
Figurin, Rosenthal mm.

Nagg på räv. Spricka(ca 20 cm) och lagning på skål av Stålhane.

Gör en kostnadsfri värdering!

Figurin, Rosenthal mm.

Antal besök: 924