25831. PARTI GLAS OCH KERAMIK, 12 delar, bl.a. Rosenthal, Orrefors, Rörstrand.
Skål, stengods, Rörstrand, signerad R CH Stålhane -69 SWEDEN, höjd ca 26 cm.
Skål, rött glas, "Fuga", Orrefors.
Figurin, Rosenthal mm.
Nagg på räv. Spricka(ca 20 cm) och lagning på skål av Stålhane.