MOPED, gul, Tomos Tori.

MOPED, gul, Tomos Tori.
2582194. MOPED, gul, Tomos Tori.

1900-talets andra hälft.

Bruksslitage. Fungerar enligt uppgift från säljare.
Repor, märken, fläckar.
Stöd trasigt.
Utbytt bromshandtag.
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

1900-talets andra hälft.

Repor, märken, fläckar.
Stöd trasigt.
Utbytt bromshandtag.
Ej funktionstestad.

Antal besök: 10 016