LÅS, 3 st, smide, trä, 16-1700-tal.

258171. LÅS, 3 st, smide, trä, 16-1700-tal.

Ca 26 x 12 cm.

Bruksslitage, 1 st nyckel finns till det stora låset.
Nyckel längd 26 cm
Mindre låsen längd 26 cm, 27 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 26 x 12 cm.

Nyckel längd 26 cm

Antal besök: 794