JÁNOS LAJOS TIHANYI. Olja på duk. Kvinnor vid brunn, signerad.

258107. JÁNOS LAJOS TIHANYI. Olja på duk. Kvinnor vid brunn, signerad.

50x50 cm.

Något bubblig, krackelerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

50x50 cm.

Något bubblig, krackelerad.

Antal besök: 813