ÄNGEL, trä, 1700/1800-tal.

ÄNGEL, trä, 1700/1800-tal.
258075. ÄNGEL, trä, 1700/1800-tal.

Höjd 32 cm.

Skador, lagningar, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 32 cm.

Antal besök: 1 537