RAKSPEGEL, 1900-talets början.

25805. RAKSPEGEL, 1900-talets början.

Mahognyfanér, höjd ca 165cm.

Slitage, smärre fanéerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mahognyfanér, höjd ca 165cm.

Slitage, smärre fanéerskador.

Antal besök: 707