AMALIA FAGERSTRÖM. Nattvy över Kastellholmen, signerad och otydligt daterad.

258037. AMALIA FAGERSTRÖM. Nattvy över Kastellholmen, signerad och otydligt daterad.

19 x 33 cm.

Slitage, reva, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

19 x 33 cm.

Slitage, reva, färgbortfall.

Antal besök: 1 486