VAS, Scheurich, Tyskland, 1900-talets andra hälft.

257920. VAS, Scheurich, Tyskland, 1900-talets andra hälft.

Diameter ca 30, höjd 24 cm.

Bruksslitage samt repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 30, höjd 24 cm.

Bruksslitage samt repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 653