SPEGELLAMPETTER, ett par, förgyllda, gustaviansk stil,1900-tal.

257915. SPEGELLAMPETTER, ett par, förgyllda, gustaviansk stil,1900-tal.

Förgyllda med bladguld samt slagmetall.
Total höjd 31.5 cm.

Bruksslitage. Smärre ytslitage. Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd 31.5 cm.

Antal besök: 602