VOSS. EFTER. Olja på duk, jaktmotiv, signerad D. Lundström, daterad 1923.

257889. VOSS. EFTER. Olja på duk, jaktmotiv, signerad D. Lundström, daterad 1923.

Troligen efter Voss?
83x124 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Troligen efter Voss?
83x124 cm.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 686