PARTI NYSILVER, 18 delar, ljusstakar, koppar, skedar.
257864. PARTI NYSILVER, 18 delar, ljusstakar, koppar, skedar.
2 ljusstakar, höjd 18 cm, stämplade EX.PR.NS
10 Punschkoppar, höjd 4 cm, stämplade med krona
6 skedar, längd 11 cm, stämplade SVENSK.PRIMA.NS.ALP.12
I schatull.
Ljusstakarna märkta med personnummer på bottenplattan
Bruksskick.
I schatull.
Bruksskick.